Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Przystąpienie do projektu partnerskiego - „Zielone Gminy – energia z OZE na terenie gmin partnerskich: Pyskowice, Pilchowice, Rudziniec, Sośnicowice, Toszek, Wielowieś”

Informujemy o przystąpieniu do realizacji projektu partnerskiego „Zielone Gminy – energia z OZE na terenie gmin partnerskich: Pyskowice, Pilchowice, Rudziniec, Sośnicowice, Toszek, Wielowieś”.

Zgodnie z uchwałą Nr XC/515/2023 Rady Gminy Rudziniec z dnia 13 lipca 2023 r. w dniu 28.07.2023 r. podpisana została umowa partnerska, w której partnerem wiodącym jest Gmina Pyskowice, a partnerami projektu są Gminy: Pilchowice, Rudziniec, Sośnicowice, Toszek, Wielowieś. Umowa ma na celu wspólną realizację projektu polegającą na rozwoju energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii na terenie Gmin partnerskich.

PDFUchwała Nr XC/515/2023 RADY Gminy Rudziniec z dnia 13 lipca 2023 r. w sprawie przystąpienia do współdziałania z innymi gminami poprzez zawarcie przez Gminę Rudziniec porozumienia międzygminnego na realizację zadania pn. „Zielone Gminy – energia z OZE na terenie gmin partnerskich: gminy Pyskowice, gminy Pilchowice, gminy Rudziniec, gminy Sośnicowice, gminy Toszek, gminy Wielowieś,” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027, Priorytet FESL.10 Fundusze Europejskie na transformację, Działanie FESL.10.06 Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii (165,94KB)

PDFPorozumienie międzygminne z dnia 28 lipca 2023 r. w sprawie wspólnego przygotowania i realizacji Projektu pn.: „Zielone Gminy - energia z OZE na terenie gmin partnerskich: gminy Pyskowice, gminy Pilchowice, gminy Rudziniec, gminy Sośnicowice, gminy Toszek, gminy Wielowieś” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027, Priorytet FESL.10 Fundusze Europejskie na transformację, Działanie FESL.10.06 Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii (915,78KB)